Kemping Albatros

Albatros

Pole Biwakowe Albatros mieści się przy głównej drodze przejazdowej z Władysławowa na Hel. Kameralne miejsce dla rodzin z dziećmi. Pole w całości pokryte trawą posiadające dużo drzew zapewniających cień na upalne dni. Na terenie obiektu znajduje się "Zielona karczma", sklep, szkółka kitesurfingu i windsurfingu, obiekty sanitarne, plac zabaw dla dzieci, plaża.

Kemping Alexa

Alexa

Camping w Chłapowie położony na wysokim klifie, skąd rozciąga się niepowtarzalny, piękny widok na morze Bałtyckie, Rozewie i Władysławowo. Teren jest ogrodzony i strzeżony. Pole namiotowe oferuje rozmaite atrakcje takie jak bezpośrednie zejście na plażę, występy artystyczne, zajęcia z Zumby czy animacje dla dzieci.

Bursztynowe Domki

Bursztynowe Domki

W malowniczej miejscowości Chłapowo, na niewielkim wzgórzu, znajdują się Bursztynowe Domki. Zespół obiektów oddalony jest zaledwie 100 metrów od morza i mieści się tuż obok Wypożyczalni Turystycznej. Dziewięć w pełni wyposażonych drewnianych domków sześcioosobowych.

Ekolaguna

Ekolaguna

Popularny kemping położony w Chałupach. Na terenie znajduje się karczma z tarasem widokowym na zatokę. Można zjeść dobry posiłek i spędzić miły wieczór ze znajomymi. Organizowane są kameralne imprezy przy muzyce na żywo. Szkoła windsurfingu i kitesurfingu, pizzeria, sklep spożywczy, plac zabaw, boisko do siatkówki i inne.

pole namiotowe Horyzont

Horyzont

Pole kempingowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie plaży w Chłapowie. W zasięgu ręki mają Państwo wszystkie atrakcje Władysławowa, Chłapowa i całego Półwyspu. Gwarantujemy, że wypoczynek na naszym polu kempingowym spełni wszelkie Państwa oczekiwania. Kemping z dostępem do wszelkich udogodnień, m.in. sanitariatów, kuchni, świetlicy.

pole namiotowe Keja

Keja

Pole Namiotowe w Chłapowie przy ul. Żeromskiego 92 zaprasza na wakacje. Kemping posiada widok na morze, zejście na plażę oraz hektar zadrzewionej przestrzeni. Na terenie obiektu znajdują się sanitariaty z gorącą wodą 24h, pralka automatyczna, zmywalnie oraz bezpłatny aneks kuchenny.

pole namiotowe Lazurowe

Lazurowe

Pole Namiotowe & Camping w Chłapowie. Położone jest na klifie nad samym morzem w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Lazurowe oferuje wygodne parcele pod namioty i przyczepy kempingowe razem z miejscami postojowymi. W ofercie są także przyczepy kempingowe Lazur wraz z firmowymi namiotami, grillem, ławą biesiadną oraz aneksem kuchennym.

Maszoperia

Maszoperia

Popularny camping na Półwyspie Helskim położony pomiędzy Kuźnicą a Jastarnią. Posiada sklep spożywczy, nowoczesną stołówkę oraz restaurację i bar. Szeroka oferta aktywnych form spędzania czasu: szkoły windsurfingowe, kite, katamaran, piłka siatkowa, liczne imprezy integracyjne.