Kemping Albatros

Albatros

Pole Biwakowe Albatros mieści się przy głównej drodze przejazdowej z Władysławowa na Hel. Kameralne miejsce dla rodzin z dziećmi. Pole w całości pokryte trawą posiadające dużo drzew zapewniających cień na upalne dni. Na terenie obiektu znajduje się "Zielona karczma", sklep, szkółka kitesurfingu i windsurfingu, obiekty sanitarne, plac zabaw dla dzieci, plaża.

Kemping Alexa

Alexa

Camping w Chłapowie położony na wysokim klifie, skąd rozciąga się niepowtarzalny, piękny widok na morze Bałtyckie, Rozewie i Władysławowo. Teren jest ogrodzony i strzeżony. Pole namiotowe oferuje rozmaite atrakcje takie jak bezpośrednie zejście na plażę, występy artystyczne, zajęcia z Zumby czy animacje dla dzieci.

Bursztynowe Domki

Bursztynowe Domki

W malowniczej miejscowości Chłapowo, na niewielkim wzgórzu, znajdują się Bursztynowe Domki. Zespół obiektów oddalony jest zaledwie 100 metrów od morza i mieści się tuż obok Wypożyczalni Turystycznej. Dziewięć w pełni wyposażonych drewnianych domków sześcioosobowych.

Ekolaguna

Ekolaguna

Popularny kemping położony w Chałupach. Na terenie znajduje się karczma z tarasem widokowym na zatokę. Można zjeść dobry posiłek i spędzić miły wieczór ze znajomymi. Organizowane są kameralne imprezy przy muzyce na żywo. Szkoła windsurfingu i kitesurfingu, pizzeria, sklep spożywczy, plac zabaw, boisko do siatkówki i inne.

pole kempingowe Helkamp

Helkamp

Pole kempingowe HELKAMP umiejscowione jest na końcu Półwyspu Helskiego. Niedaleko znajdują szerokie, piaszczyste plaże, latarnia morska, port rybacki oraz las. Ośrodek posiada plac zabaw, palenisko, sklepik, bar oraz bezpłatne toalety i prysznice dla swoich gości.

pole namiotowe Horyzont

Horyzont

Pole kempingowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie plaży w Chłapowie. W zasięgu ręki mają Państwo wszystkie atrakcje Władysławowa, Chłapowa i całego Półwyspu. Gwarantujemy, że wypoczynek na naszym polu kempingowym spełni wszelkie Państwa oczekiwania. Kemping z dostępem do wszelkich udogodnień, m.in. sanitariatów, kuchni, świetlicy.

pole namiotowe Keja

Keja

Pole Namiotowe w Chłapowie przy ul. Żeromskiego 92 zaprasza na wakacje. Kemping posiada widok na morze, zejście na plażę oraz hektar zadrzewionej przestrzeni. Na terenie obiektu znajdują się sanitariaty z gorącą wodą 24h, pralka automatyczna, zmywalnie oraz bezpłatny aneks kuchenny.

pole namiotowe Lazurowe

Lazurowe

Pole Namiotowe & Camping w Chłapowie. Położone jest na klifie nad samym morzem w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Lazurowe oferuje wygodne parcele pod namioty i przyczepy kempingowe razem z miejscami postojowymi. W ofercie są także przyczepy kempingowe Lazur wraz z firmowymi namiotami, grillem, ławą biesiadną oraz aneksem kuchennym.

Maszoperia

Maszoperia

Popularny camping na Półwyspie Helskim położony pomiędzy Kuźnicą a Jastarnią. Posiada sklep spożywczy, nowoczesną stołówkę oraz restaurację i bar. Szeroka oferta aktywnych form spędzania czasu: szkoły windsurfingowe, kite, katamaran, piłka siatkowa, liczne imprezy integracyjne.